Галузева експертиза
Функціональна експертиза

Для кандидата

Хто наші кандидати?

Топ-менеджери, менеджери середньої ланки та провідні фахівці.

Деякі з них сьогодні активно шукають нові професійні виклики. Більшість – успішно працюють на ключових позиціях, проте цікавляться ситуацією на ринку праці та готові обговорювати нові можливості.

Як ми ставимося до наших кандидатів?

Основне правило, якого ми неухильно дотримуємося: «Поводься з іншою людиною так, як ти б хотів, щоб поводилися з тобою». Взаємини з кандидатами ми будуємо на тих самих принципах, що і з клієнтами: конфіденційності та взаємної поваги. Можливо, саме тому наші кандидати згодом часто стають нашими клієнтами.

Вся персональна інформація зберігається в умовах суворої конфіденційності. Ми гарантуємо, що передача всіх даних клієнта відбувається лише за згодою кандидата.

 

ПОБАЖАННЯ ЩОДО УЧАСТІ У ПРОЄКТАХ

Будьте чесним

В жодному разі не прикрашайте своє резюме, неправильно описуючи свій досвід роботи або приховуючи будь-яку інформацію. Повна і точна інформація, надана Вами, – обов’язкова умова вдалого пошуку.

Будьте гнучким

Робіть все можливе, щоб бути присутнім на призначених зустрічах і співбесідах, незважаючи на Ваш щільний графік роботи.

Будьте проактивним

Проведіть всебічне дослідження/Due Diligence компанії Клієнта; зіставте цілі, які стоять перед вакантної позицією зі своїми можливостями та бажаннями. Разом із консультантом необхідно визначитись, наскільки Клієнт привабливий для Вас як роботодавець. Якщо є сумніви, – використовуйте час для досягнення інших цілей.

Готуйтеся до інтерв’ю

Якщо Ви прийняли рішення йти на інтерв’ю – серйозно готуйтеся. Вам потрібно, щоб роботодавець надав перевагу саме Вам, і тоді Ви зможете прийняти остаточне рішення про правильність такого шляху для кар’єрного зростання.

Будьте щирим

Процес пошуку займає, час і Ви є одним із декількох компетентних Кандидатів. Будь ласка, не вводьте консультантів в оману, що Ви ведете переговори тільки з ними, якщо насправді Ви розглядаєте пропозиції і від інших компаній.