Галузева експертиза
Функціональна експертиза

Оцінювання лідерського потенціалу

Розпізнати лідерський потенціал у кандидата – на кшталт мистецтва. Існує уявлення про те, що лідери – це харизматичні, самовпевнені люди, ефективні на тих позиціях, які вони у певний момент займають. Проте не часто можна зустріти приклад того, як чудовий футболіст стає талановитим тренером. Так і в бізнесі. Найчастіше справжні лідери можуть проявитися із тих, хто не виставляє напоказ свої амбіції та не б’є рекорди за показниками продажів. Головне в лідері згідно з дослідженнями, проведеними британською компанією Saville Consulting, – високий рівень інтелекту, здатність мислити стратегічно, емоційна стійкість, прагнення вчитися новому і вміння знаходити спільну мову з людьми.

Ми пропонуємо використовувати інструменти, створені відомим британським вченим професором Пітером Савілем (Peter Saville) – піонером в області тестування потенціалу людини на робочому місці та засновником компанії Saville Consulting Group. З 2015 року правовласником інструментів Saville Consulting є компанія Willis Towers Watson.

ЦІ ІНСТРУМЕНТИ ОЦІНЮВАННЯ ДОЗВОЛЯЮТЬ:

  • Виявити кандидатів, лідерський потенціал яких на цей момент не є очевидним, але він існує та може бути розвинений у довгостроковій перспективі
  • Оцінити потенціал ефективності лідерів одних функціональних напрямків у інших функціональних напрямках
  • Оцінити схильність до лідерства кандидатів, ефективних у цій ролі, яка на цей момент не передбачає управління людьми
  • Оцінити відповідність кандидата займаній посаді та його лідерського потенціалу
  • ЗАПРОПОНУВАТИ ПЛАН РОЗВИТКУ ЛІДЕРСЬКИХ ЯКОСТЕЙ КАНДИДАТА

ОСОБИСТІСНИЙ ОПИТУВАЛЬНИК

WAVE PROFESSIONAL STYLES – ефективний і простий інструмент, що дозволяє прогнозувати професійну успішність працівника і приймати більш зважені рішення в роботі з персоналом.

Опитувальник виявляє нюанси поведінки людини на робочому місці на рівні 108 поведінкових рис.

Сьогодні WAVE Professional Styles доступний багатьма мовами, зокрема і російською мовою. Російська версія опитувальника адаптована до російськомовного культурного середовища і пройшла всі необхідні процедури валідизації.

35 хв

WAVE Professional Styles виконується он-лайн протягом 35 хвилин і передбачає дружню інтерпретацію сертифікованого фахівця.

ТЕСТИ ЗДІБНОСТЕЙ

SWIFT ANALYSIS APTITUDE – інструмент оцінювання, необхідний для виконання роботи, пов’язаної зі словесною, числовою, графічною, механічною або просторовою інформацією.

Тести здібностей застосовують для підбору працівників на позиції різних рівнів, від студентів-випускників, які претендують на своє перше місце роботи, до генеральних і функціональних директорів компаній.

SWIFT ANALYSIS APTITUDE вигідно відрізняється сучасним дизайном і змістом завдань, має чіткі інструкції та передбачає дружню інтерпретацію сертифікованого фахівця.

18 хв

SWIFT ANALYSIS APTITUDE STYLES виконується он-лайн протягом 18 хвилин.